کد خبر: 9343       تاریخ انتشار: 31 مرداد 1398 - 20 ذي الحجة 1440

تجلیل از فرزندان شهدای حشد الشعبی از سوی مؤسسه رسول اعظم صلی الله علیه وآله در کربلای معلی

مؤسسه فرهنگی و نیکوکاری حضرت رسول اعظم صلی الله علیه وآله، از مراکز وابسته به مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت در خلال جشن گرامیداشت عید غدیر خم در کربلای معلی، از جمع کثیری از فرزندان شهدای حشد الشعبی تجلیل کرد.

این جشن که در سالن مناسبت های شهرک مسکونی دره کربلا برگزار شد با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و سپس همگان به صورت ایستاده به احترام ارواح شهدای اسلام و عراق، سوره فاتحه را قرائت کردند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین امیری به بیان برخی از فرمایشات مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله پرداخت و طی سخنانش با اشاره به فداکاری های شهدا و خانواده های آنان در راستای دفاع از اماکن مقدس و در رأس آن ها کربلای معلی بر لزوم توجه به حرمت و قداست این شهر تأکید کرد.

سید عارف نصرالله، مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت و مسئول مؤسسه رسول اعظم صلی الله علیه وآله دومین سخنران این مراسم بود که او نیز طی سخنانی مطالبی را در رابطه با لزوم جانبداری از خانواده های ایثارگر و ارائه حمایت های کامل به ایتام بیان کرد.

این مراسم که با حضور تعداد زیادی از شخصیت های دینی، سیاسی، عشایری، روشنفکران و خبرنگاران همراه بود در ادامه شاهد مدیحه سرایی، شعرخوانی و اجرای نمایش بود.

در پایان این مراسم هدایایی از سوی مؤسسه رسول اعظم صلی الله علیه وآله به فرزندان شهدای حشد الشعبی اهدا گردید.