بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  جمعه 2 آبان 1399
بروز شده: 1 آبان 1399
 
  کد خبر: 3362       تاریخ انتشار: 14 آذر 1391 - 19 محرم الحرام 1434

 

 

سازمان بين المللي حقوق شيعيان جهان، کشتار و شکنجه ي شيعيان در اندونزي را محکوم مي کند


سازمان جهاني shia rights watch طي بيانيه اي اقدام هاي تروريستي که در حق شيعيان بي دفاع در اندونزي اعمال مي شود را محکوم نموده و از مسئولان اين کشور خواست تا نسبت به دفاع از شهروندان ايفاي مسئوليت کند.

بر پايه ي اين بيانيه، منابع مطلع متعددي از منطقه ي جاوه ي شرقي در اندونزي به اين سازمان گزارش داده اند که گروه هاي تروريستي مسلح بنا به توصيه ي برخي از کشورهاي عربي به روستاها و شهرک هاي شيعه نشين يورش برده و شماري از مردم بي دفاع را کشته و خانه هايشان را آتش زده اند تا آنان را علي رغم ميل شان از مناطق محل سکونت شان بيرون برانند.

اين منابع همچنين يادآوري کرده اند که خانوارهاي متواري شده از خانه و کاشانه ي خود، به هنگام پناه بردن به يکي از مراکز ورزشي در جاوه ي شرقي به محاصره ي گروه هاي تروريستي در آمده اند که جان شصت خانوار شيعي در معرض خطر قرار دارد.

لذا سازمان بين المللي حقوق شيعيان جهان بر ضرورت امدادرساني به زخمي شدگان و رهانيدن خانواده هاي محاصره شده از بند محاصره کنندگان تأکيد کرده است.

مسئولين محلي نبايد در اين حوادث تلخ تماشاچي باشند و بايد به وظايف خود عمل نمايند و گروه هاي افراطي را که دستانشان به خون شيعيان مظلوم آلوده شده است را به جزاي اعمالشان برسانند و آنان را تحت پيگرد قانوني قرار دهند.
بنياد جهاني shia rights watch ـ واشنگتن
 www.shiarightswatch.org
 
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG