بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  سه‌شنبه 11 آذر 1399
بروز شده: 10 آذر 1399
 
  کد خبر: 3533       تاریخ انتشار: 24 تیر 1392 - 6 ماه رمضان 1434









 









 

سازمان جهاني ديدبان حقوق شيعيان:
رژيم بحرين همچنان به جنايات پليد خود ادامه مي دهد


سازمان جهاني ديدبان حقوق شيعيان (shia rights watch) با صدور بيانيه اي اعلام کرد که رژيم بحرين همچنان به جنايات پليد خود ادامه مي دهد.

در بيانيه ي اين سازمان آمده است: شماري از مزدوران رژيم خودکامه ي بحرين در بازجويي از زندانيِ آزادي، خانم ريحانه موسوي رفتاري به شدت غير انساني و مغاير با کرامت انسان ها داشته، او را برهنه کردند که اين اقدام را بايد به اقدام ها و جناياتي که طي دو سال گذشته نسبت به معترضان روا داشته شده است، افزود.

خانم ريحانه موسوي در دادگاه و در حضور گواهاني اين مطلب را تأييد کرد و آن را شکنجه اي رسوا و غير اخلاقي و غير قانوني براي گرفتن اعتراف از خود، دانست.

در ادامه ي بيانيه آمده است: اين سازمان تأکيد مي کند که رژيم بحرين همچنان در رفتارهاي غير انساني و ناديده گرفتن کرامت انسان ها ادامه مي دهد، لذا براي جلوگيري از ادامه ي چنين رفتارهايي از سوي رژيم بحرين، جامعه ي بين المللي دخالت کند و به ياري ملت ستمديده ي بحرين بشتابد. در همين حال از سازمان ملل متحد و شوراي امنيت مي خواهيم اين اقدامات را محکوم کند و با تلاشي جدي و همه جانبه راه حلي براي دورماندن شهروندان بحريني از اقدام هاي سرکوبگرانه ي رژيم بر ضد مردم ارائه دهد.
 
سازمان shia rights watch ـ واشنگتن
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG