بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  سه‌شنبه 12 فروردین 1399
بروز شده: 12 فروردین 1399
 
  کد خبر: 899       تاریخ انتشار: 3 فروردین 1384 - 12 صفرالخير 1426

 

 

آية الله العظمي شيرازي:
هر نوع خدمتي در دستگاه امام حسين عليه السلام مورد حساب و کتاب استآية الله العظمي سيد صادق شيرازي در ديدار با اعضاي هيأت بيت العباس عليه السلام اصفهان ضمن سخناني اظهار داشتند: شما خادمين امام حسين و اهل بيت عليهم السلام يک ماه محرم را در خدمت به مجالس سوگواري و عزاداري امام حسين عليه السلام گذرانديد که البته تمامي آنها مورد نظر و عنايت خواهد بود.

ايشان در ادامه افزودند: خانمي است معروف به ام سعيد که چند مرتبه خدمت حضرت باقر و حضرت صادق عليهماالسلام رسيده است و مطالبي را نيز از ايشان نقل نموده که برخي راجع به حضرت سيدالشهدا عليه السلام و مابقي در مورد مسائل ديگر است.

ايشان تصريح کردند: از برخي تواريخ استفاده مي شود که اين زن وقتي به خدمت حضرت صادق عليه السلام رسيده است، پير و مسن بوده که اين زن روايت مي کند از حضرت صادق عليه السلام که فرمودند: حق امام حسين عليه السلام هم بر مردها و هم بر زن ها است.

معظم له در ادامه خاطرنشان کردند: هم مردان و هم زنان روسفيدي و اجر و ثواب از حضرت سيدالشهدا عليه السلام را مي خواهند، لذا هيچ فرقي بين مرد و زن نيست.

آية الله العظمي شيرازي تصريح کردند: هر نوع خدمتي در دستگاه امام حسين عليه السلام از سوي هر شخصي مورد حساب و کتاب است و هر نوع عملي از خُرد گرفته تا کلان ثبت شده و مورد رسيدگي قرار خواهد گرفت.

ايشان ادامه دادند: ماه محرم امسال گذشت و هر کسي هر عملي که انجام داد براي او ثبت شده و خواهد ماند تا مورد حساب و رسيدگي قرار گيرد.

معظم له در پايان سخنان خود نيز با ذکر توصيه اي افزودند: سعي کنيد مجالس امام حسين عليه السلام را از شهر خود به ديگر شهرها و از اين کشور به تمامي کشور ها توسعه و گسترش دهيد.

صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG