بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  شنبه 9 اسفند 1399
بروز شده: 9 اسفند 1399
 
  کد خبر: 9282       تاریخ انتشار: 20 مرداد 1398 - 9 ذي الحجة 1440

 

 

سازمان جهانی نفی خشونت:
انفجار در قاهره محکوم است و باید عاملان آن شناسایی شوند


در پی انفجاری که در شهر قاهره پایتخت کشور مصر به وقوع پیوست سازمان جهانی نفی خشونت (وابسته به بنیاد جهانی حضرت آیت الله العظمی شیرازی) بیانیه ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: سازمان جهانی نفی خشونت عملیاتِ تروریستی را که در شهر قاهره پایتخت کشور مصر رخ داده و از میان مردم بی دفاع و بی پناه قربانیانی گرفته است به شدت محکوم می کند و از متولیان کشور مصر می خواهد تا عوامل آن را شناسایی کرده و برای کیفر و مجازاتِ فوری به دست محاکم و دستگاه های ذی ربط بسپارند.

طبق اخبارِ رسیده به این سازمان و برپایه آمار اولیه، انفجار هولناک شهر قاهره که احتمالاً ناشی از منفجر شدن خودرو بمب گذاری شده و در نزدیکی یک مرکز درمانی بهداری بوده است بیش از بیست کشته و افزون بر سی نفر زخمی بر جای گذاشت که غالباً از مردم عادی بوده اند و تنی چند از بیماران بستری در مرکز درمانی یادشده را نیز مجروح کرده است.

این سازمان همزمان با ابراز تأسف واندوه زائدالوصف خود نسبت به قربانیان اقدام جنایتکارانه یاد شده، بر ضرورت تحقیق شفاف برای روشنگری و رفع ابهامات و نیز افشای جریان های اصلی و مؤثر در برنامه ریزی و عملیاتی کردن انفجار شهر قاهره تأکید دارد.

به درگاه خدای عزوجل دست تضرّع و نیاز برده، صبوری و آرامش بازماندگانِ کشتگان و شفای عاجل مجروحان را از حضرتش مسئلت داریم.
 
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» ـ واشنگتن
 
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG